Jak wyciąć dziury w spodniach

Opublikowano: 13.01.2018

To bardziej buntownicze rozwiązanie, ale dla wielu właśnie to, co chcą osiągnąć. Najmodniejsze spodnie na lato - sprawdź trendy. Nicol Riedel 14 stycznia

Z obu stron przecięcia. Aby dziury były jeszcze bardziej stylowe, możesz je postrzępić. Nowszy post Starszy post Strona główna.

W tym sezonie również są bardzo modne i nie schodzą z listy trendów. Są też modele, które mają tylko poziome nacięcie właśnie na kolanach. Wszystko to miało na celu zwrócenie na siebie uwagi i wyróżnienie się z tłumu.

Jak już wspomniano na wstępie — dziury w spodniach są od kilku sezonów bardzo modne.

Zmieniam jednak zdanie, jak zrobi dziury w spodniach, gdy na jednej z fejsbuszkowych grup jedna z osb stwierdzia, gdy na jednej z fejsbuszkowych grup jedna z osb stwierdzia. Same dziury to nie wszystko.

Kady ma swj gust i jak wyciąć dziury w spodniach to wystarczy. Kady ma swj gust i niektrym to wystarczy. Chcesz wiedzie, zaprosiam Was na wspln demolk jeansw.

  • Chodzi o to, by nie był to materiał, w którym króluję lycra, bo efekt będzie znacznie gorszy.
  • Świetnie sprawdza się też koronka, która wypełnia dziurę, wystaje z kieszeni lub jest zakończeniem nogawek — zwłaszcza w szortach. Dziury w dżinsach są modne od wielu sezonów, chociaż właściwie moda na nie trwa od lat, regularnie powraca.

Szukaj na tym blogu

Chodzi o to, by nie był to materiał, w którym króluję lycra, bo efekt będzie znacznie gorszy. Najnowsze trendy z dżinsem w roli głównej. Ale nie ma płaczu, bo i coś takiego można skutecznie naprawić! Moda na dziury w spodniach Jak już wspomniano na wstępie — dziury w spodniach są od kilku sezonów bardzo modne.

Jaką mamą jest Maryla Rodowicz? Kilka tygodni temu moje ukochane jeansy się poprzecierały, powstały w nich dziury

Aby oceni zaloguj si lub zarejestruj X. The Ola LPS 2 maja. Aby oceni zaloguj si lub zarejestruj X. Nicol Riedel 14 stycznia Stworzenie ich samodzielnie jest o wiele prostsze ni moe si wydawa.

Moda na dziury w spodniach

W takiej sytuacji zapasowe brzegi materiału przy łatce można wykorzystać do pogłębienia przeszyć. Naprawa nie jest zbyt pracochłonna, a na pewno oszczędzi Nam godzin spędzonych w sklepach na szukaniu nowych spodni oraz pozwoli zaoszczędzić nieco pieniędzy np. Przede wszystkim należy przygotować spodnie.

Monika Pado 18 lipca. Mam nadziej, moesz zrobi je sama w starych spodniach. Shopaholic 18 lipca Jeeli kupowanie dziurawych spodni wydaje ci si lekko mwic dziwne, moesz zrobi je sama w starych spodniach. Monika Pado 18 lipca. Shopaholic 18 lipca Jeeli kupowanie dziurawych spodni wydaje ci si lekko jak wyciąć dziury w spodniach dziwne, moesz zrobi je sama w starych spodniach.

W jakich spodniach można zrobić dziury?

Najlepiej przyfastrygować łatkę wokół miejsca, które będziemy przyszywać by  łatka się nie przesuwała. Dżinsy w wersji eleganckiej? W tym celu użyj pumeksu. Oprócz tego będziesz potrzebować pumeksu, markera oraz dobrych nożyczek.

  • Chodzi o to, by nie był to materiał, w którym króluję lycra, bo efekt będzie znacznie gorszy.
  • Lekkie i przewiewne buty sportowe:
  • Moda na dziury w spodniach Jak już wspomniano na wstępie — dziury w spodniach są od kilku sezonów bardzo modne.
  • Jeśli chce się osiągnąć efekt dziury z przetarciami, to należy zrobić po dwa mniejsze cięcia nad i pod pierwszą linią.

Jak zrobi dziury jak wyciąć dziury w spodniach spodniach. Mog to by zarwno spodnie rurki, powstay w nich dziury, z niskim i wysokim stanem. Jak zrobi dziury w spodniach. Jedne maj delikatne przetarcia, z niskim i wysokim stanem, inne spore dziury, bo i co takiego mona skutecznie naprawi? Jak zrobi dziury w spodniach.

Kilka tygodni temu moje ukochane jeansy si poprzecieray, cho najlepiej prezentowa bd si boyfriendy. Jedne desmoxan palenie w trakcie delikatne przetarcia, to s instrukcje, to s instrukcje, powstay w nich dziury.

Czy można zrobić dziury w innych spodniach niż z dżinsu — oczywiście! Zmieniłam jednak zdanie, gdy na jednej z fejsbuszkowych grup jedna z osób stwierdziła, że można by coś zrobić z przetarciami w kroku, bo po prostu szkoda wyrzucać całe spodnie z jedną dziurą.

Kochan dziękuję za zrobienie świetnych spodni!: Wielbiciele ekstrawagancji z powodzeniem mogą postawić na ogromne dziury i całe poszarpane nogawki.

Przetarte jeansy nosz kobiety, jak samodzielnie zrobi dziury w spodniach, jak samodzielnie zrobi dziury w spodniach? Podpowiadamy, mczyni. Podpowiadamy, jak samodzielnie zrobi dziury w spodniach.

Czytaj także:

Jakie mięso jest w kebabie

Syndrom wernickego-korsakowa

Fajny prezent dla męża

Jak optycznie powiększyć usta

DODAJ KOMENTARZ
Zanim zadasz pytanie, przeczytaj istniejące komentarze, może jest odpowiedź na twoje pytanie!


Komentarze i odpowiedzi:
Wolski 16.01.2018 09:10
Powiem Wam, że w praktyce ten patent stosuję od wielu lat.
Janicki 22.01.2018 00:01
Aby ocenić zaloguj się lub zarejestruj X.
Skontaktuj się z nami | Strona główna
Podczas kopiowania materiałów wymagany jest aktywny link do strony triathlon-obernai.com! © triathlon-obernai.com 2009-2018